У магазині Tabenergy представлені тільки оригінальні автомобільні акумулятори, вироблені компанією TAB d.d. на заводах в Словенії та Македонії. Кожен акумулятор супроводжується офіційною гарантією виробника.

Термін гарантійного обслуговування акумуляторів обчислюється з дня покупки і складає:

  • легкові акумулятори - 36 місяців;

  • вантажні акумулятори - 12 місяців;

  • акумулятори, які використовуються в таксі або маршрутному транспорті, - 12 місяців.

Гарантійний термін інших товарів можна побачити в їх описі або уточнити у менеджера.

Якщо під час гарантійного терміну акумуляторна батарея перестала заводити автомобіль, або ви не впевнені в її правильній роботі, зверніться в першу чергу до нашого фахівця по телефону, вказаному на сайті. Вам будуть надані рекомендації щодо вирішення цього питання.

У разі якщо рекомендацій буде недостатньо, зверніться до спеціалізованого сервісного центру в місті Києві, зателефонувавши по телефону або під'їхавши за адресою, що ви знайдете в гарантійному талоні. Перед зверненням уважно вивчіть умови гарантії, описані в гарантійному талоні.

Якщо ви проживаєте не в Києві, можете відправити акумулятор на нашу адресу одним із перевізників із розділу "Доставка". Після отримання він буде переданий у сервісний центр.   

При відправці акумулятора або іншого товару прикладіть до нього гарантійний талон і копію товарного чека. До з'ясування причини поломки усі послуги з пересилання оплачуються вами самостійно. Якщо сервісним центром буде виявлений брак, ми обов'язково компенсуємо ваші витрати на пересилку. Посилки, відправка яких не оплачена, або з післяплатою, нами отримані не будуть.  

Сервісний центр - це незалежна організація, уповноважена виробником акумуляторів на проведення сервісного та гарантійного ремонту. Діагностика і встановлення причин виходу з ладу акумуляторів проводиться сервісним центром самостійно, без нашої участі. Сервісний центр розглядає рекламації тільки за наявності гарантійного талона і товарного чека.

Команда Tabenergy забезпечує найкращий сервіс нашим клієнтам. Це стосується і гарантійної політики. У питаннях гарантії ми завжди стоїмо на боці наших клієнтів. Для цього робимо все від нас залежне, щоб придбаний у нас акумулятор або інший товар справно працював довгі роки.

Перед установкою на автомобіль кожен новий акумулятор перевіряється на справність. У місті Києві ми проводимо професійну діагностику систем старту і заряду автомобіля.

Також, щоб виключити можливі помилки при підборі акумулятора, просимо звертатися до наших менеджерів. Вони підберуть саме той акумулятор, який рекомендований виробником вашого автомобіля.

Бажаємо вам багато років отримувати задоволення від бездоганної роботи вашого акумулятора!