З 20.12.2018 до 01.03.2018 кожен покупець Зарядного пристрою АІДА отримує в Подарунок - Практичний чохол для його Зберігання та Перевезення.

Чохол пошитий з щільної тканини і надійно захищає Зарядний пристрій від пилу, бруду, вологи. Прилад буде завжди чистим, а його деталі надійно захищені від корозії.

За зручну ручку чохла Зарядку зручно переносити і підвішувати в гаражі або будинку на час зберігання. Напис «Зарядний пристрій АІДА» дозволяє легко визначити, що зберігається в чохлі, і швидко знайти Прилад в гаражі або багажнику серед подібних автомобільних аксесуарів.

Зарядне АІДА, що упаковане в чохол, комфортно перевозити в автомобілі. Проводи не сплутуються, а Пристрій в чохлі займає мінімум місця.

Для кожного розміру Зарядного пристрою передбачений відповідний розмір чохла від "S" до "XL".

Збільшуйте ресурс свого нового Зарядного пристрою і підвищуйте комфорт його зберігання і перевезення. Обирайте відповідний Зарядний пристрій АІДА і відправляйте його в "Корзину" - Подарунок чекатиме Вас у Кошику. Для допомоги в підборі та для отримання консультації замовляйте Зворотній дзвінок або набирайте один з номерів:

+38 099 281-70-70 Vodafone

+38 098 281-70-70 Kyivstar

+38 093 281-70-70 Lifecell

Менеджер докладно відповість на всі питання і порекомендує Зарядний пристрій АІДА, який найбільше підходить для акумулятора Вашого автомобіля.

Обирайте АІДА!